povídka

Datum: 04.01.2013 | Vložil: Ynne

Ahoj... :) Dostala jsem se na tvůj web prvně, ale po pár řádcích jsem si tvou povídku zamilovala. Ještě nejsem na konci, ale řekla jsem si, že napíšu rovnou... narozdíl od mnoha jiných autorů, tvoje povídka je neuvěřitelně reálná, uvěřitelná, postavy se chovají rozumně, ne jako pubertální děti, a ... působí to tak, že vše, co se odehrává, má nějaký důvod, navazuje to, dá se jim to věřit... Většina FF je přehnaně sladká/brutální (dva extrémy), a moc se toho v nich neděje. Postavy jsou buď od začátku do konce úplně stejné, i když je okolnosti měly změnit, a nebo naopak; stačí jim maličkost, aby se změnili od základů. Kdežto tvoje postavy jsou přirozené, je krásně vidět, jak o věcech přemýšlí, a když na něco změní názor, dá se jim to věřit. I u tak náročného charakteru, jako je Snape. :) Je to prostě... neuvěřitelné. Od tebe bych si klidně dokázala číst o tom, jak skupinka dětí chodila do školy a jak se během roku vyvíjelo jejich kamarádství :D, protože bys to dokázala napsat zajímavě. :) Fakt, byla by strašná škoda, kdyby se tu už nikdy neobjevilo pokračování. Moc si přeju, aby tě to zase někdy chytlo.

Přidat nový příspěvek