Kniha návštěv

volneknihy.xf.cz

Datum: 08.03.2015 | Vložil: e-knihy ke stažení zdarma

https://volneknihy.xf.cz/

Halóóó??!!

Datum: 25.12.2013 | Vložil: Siil

...

Datum: 06.12.2013 | Vložil: Saty

Díky za svělý příběh přečetla jsem ho téměř jedním dechem. A mooc se těším na další pokračování. Doufám, že to bude brzy...:)

====

Datum: 16.07.2013 | Vložil: weras

Ťuk,tuk!!!! Už je to dva měsíce!!!! Vím,četla jsem, že píšeš hlavně pro sebe,ale ty už třeba víš,ale mi ne. A chceme to taky vědět. Když už nám nechceš psát(což by byla škoda) tak to řekni a já(nebo je nás i víc) sem přestanu pořád načuhovat a budu mít klid. Ale je to opravdu škoda si něco tak pěkného nechávat pro sebe. Nestačil by tak měsíc? A nebo to všechno smaž a budeš mít pokoj Ty i my!!! A můžeš si opravdu psát jen pro sebe!!! Asi promin,vím,že už jsem zase zlá,ale mě to už opravdu rozčiluje. Copak Ti na nás ani trochu nezáleží??????

Re: ====

Datum: 12.09.2013 | Vložil: belldandy

Já musím na weras reagovat.

Za sebe říkám, prosím, nemaž napsané. I kdyby mělo zůstat jen to, co jsi napsala doteď, přečíst si to mi stálo to za to!

Smekám

Datum: 11.06.2013 | Vložil: Lisbeth

Ano, opravdu se klaním. Tohle je úžasná povídka. Vlastně všechny tři části. Já doufám, že autorka jí nenechá zemřít.(myslím povídku)...Děkuji za dosavadní zážitek s touhle FF a snad přibude pokračování...

Jo, jen na okraj...Myslím, že Paulo Coelho, se píše s U a né O..:) Jinak i stránky celé jsou fajn.

:-(

Datum: 10.06.2013 | Vložil: Cinn

Moc se mi líbí tvé pojetí HP, stává se z něj chlap. A moc mě mrzí, jestli nebude pokračování.

Už DOST!

Datum: 18.04.2013 | Vložil: Sindriel

Tohle už je ale opravdu vrhol!! Už mě to vážně, ale vážně nebaví :/ První kdo zažil "velký návrat" byla Wampi po ROCE, kdy jí někdo ukradl heslo k blogu a ona celou tu dobu ani do pitomejch Komentářů, kdy se všichni dohadovali co se jí stalo, nebyla schopná napsat, že jí nikdo ukradl heslo, celý rok neodpověděla vůbec nikomu, pak napsala kratičkou povídku, všichni se začali radovat a od května MINUL0HO roku zase nic!!!! TY napíšeš, že to určitě dokončíš a kecičky okolo ale poslední věc cos byla schopná napsat je: čas je můj nepřítel bla bla z 20.5. loňského roku!!! U jen dotek peříčka se autor opět snad po roce ozval, že mu ukradli noťas bla bla a že bude zase psát - do tý doby jsme mu mi čtenáři nestáli ani za ... byla bych už sprostá :( a zase snad 2 měsíce nic. Od vás autoru je nejhorší, když nenapíšete vůbec nic - ani že nemáte čás,nestíháte, kašlete na to - abychom se na to taky mohli vykašlat .... stěma useknutýmy stránkama/ povídkama bych mohla pokračovat téměř do nekonečně, že Fallangelo :/ (ta se pro změnu neozvala už vůbec - no zde přichází v úvahu tragédie či opravdu vážná nemoc), ale jsou autoři,co se po roce ozvou, pitomé naivní čtenáře navnadí a ... PRD, další rok se nenamáhají napsat ani jestli končí nebo ne!!! TO mi přijde už fakt dost sprostý pro lidi, který čekají jak idioti, věrně a pravidelně navštěvují oblíbené stránky, těší se z práce autorů, hojně komentují, těší se na další zvraty,události,příběhy a poslední dobou zjišťuji, že jim nestojíme ani za jednu blbou větu!!!! Mám toho dost a na těchto stránkách a výše zmíněných už mě NIKDY, NIKDO NEuvidí!! (možná dám Basimu ještě tak dva měsíce čas, protože Jen dotek peříčka je tak krásná povídka, je dobře načatá a dle mého má velký potenciál, takže bych si opravdu bych přála pokračování)

Re: Už DOST!

Datum: 18.04.2013 | Vložil: Sindriel

Jo a všem se omlouvám za pravopis a překlepy, ale když jsem naštvaná, tak je to to poslední co řeším a snažím se ve vzteku napsat alespoň smyslplnou větu :) Jo a ještě bych zmínila že u autorky Rocia Mixan - Spřizneni kletbou si vážně cením, že píše přibližný čas pokračování a když to nestíhá, tak napíše tu blbou jednu větu - "sorry nestíhám, ale nestěhuju se na Mars takže určitě pokračování bude" z cehož sice žádný čtenář nejásá blahem, ale alespoň má jistotu, že autor na své čtenáře myslí a že se snaží :)

----

Datum: 13.04.2013 | Vložil: weras

dočetla jsem poslední napsanou povídku a ptám se! Poslední kapitola přibyla před rokem,to znamená,že dalšíkapitoly už nepribudou? Je to škoda,povídka je pěkná ajá opět lituji,že jsem ji začala číst a nepodívala jsem se jestli už je dopsaná.Ted si můžu tak akorát rvát vlasy,protože se nedozvím,jak všechno dopadlo.Je škoda,že se někdo pouští do tak rozsáhlého projektu a potom ten projekt nedokáže dovést ke konci.Možná,že už ten dotyčný,nebo dotyčná sem vůbec nechodí,pokud ano,byla by možná odpověd?

:)

Datum: 03.02.2013 | Vložil: Lexie

Ahoj, i já se přidávám k zástupu fanoušků. Tvoje povídka je sice občas trochu dětská, vrací mě to ale naprosto do mých patnácti, kdy HP slash pro mě měl obrovský význam. Navíc souhlasím, že některé postavy a jejich vztahy jsou vykresleny velice dobře - zatím mě moc zaujalo srovnání Brumbála s Voldemortem, sice se to taky už v pár povídkách objevuje, ale ty si to popsala moc pěkně mrazivým způsobem. Díky, že jsem se ve svých dvaceti díky tobě mohla vrátit do svojí puberty. A doufám, že přestože chápu, že nemáš čas a máš lepší věci na práci, tak si ho přeci jen někdy uděláš a dopíšeš to - kvůli nám všem, kteří potřebujeme a moc si přejeme to, abychom si i po skončení celé HP serie mohli dopřát doušek kvalitního slashe. :)

povídka

Datum: 04.01.2013 | Vložil: Ynne

Ahoj... :) Dostala jsem se na tvůj web prvně, ale po pár řádcích jsem si tvou povídku zamilovala. Ještě nejsem na konci, ale řekla jsem si, že napíšu rovnou... narozdíl od mnoha jiných autorů, tvoje povídka je neuvěřitelně reálná, uvěřitelná, postavy se chovají rozumně, ne jako pubertální děti, a ... působí to tak, že vše, co se odehrává, má nějaký důvod, navazuje to, dá se jim to věřit... Většina FF je přehnaně sladká/brutální (dva extrémy), a moc se toho v nich neděje. Postavy jsou buď od začátku do konce úplně stejné, i když je okolnosti měly změnit, a nebo naopak; stačí jim maličkost, aby se změnili od základů. Kdežto tvoje postavy jsou přirozené, je krásně vidět, jak o věcech přemýšlí, a když na něco změní názor, dá se jim to věřit. I u tak náročného charakteru, jako je Snape. :) Je to prostě... neuvěřitelné. Od tebe bych si klidně dokázala číst o tom, jak skupinka dětí chodila do školy a jak se během roku vyvíjelo jejich kamarádství :D, protože bys to dokázala napsat zajímavě. :) Fakt, byla by strašná škoda, kdyby se tu už nikdy neobjevilo pokračování. Moc si přeju, aby tě to zase někdy chytlo.

Re: povídka

Datum: 07.03.2013 | Vložil: Ynne

jen bych ráda řekla... každé dva až tři týdny sem jdu a naivně doufám:)

vánoční dárek

Datum: 16.12.2012 | Vložil: Kitti

ahoj, prosím, prosím, objeví se tu pokračování? Nebo aspon zpráva, že to vzdáváš?

...

Datum: 20.11.2012 | Vložil: Hanča

Kníííík ? :(

Re: ...

Datum: 07.12.2012 | Vložil: Hanča

A bude něco pod stomeček? :P

-

Datum: 15.10.2012 | Vložil: belldandy

Graylady, nevím, kam ti napsat na mail, tak ti dávám vědět alespoň takto. Na svém webu jsem publikovala něco jako recenzi na tvou fanfikci. Pokud je ti to proti mysli nebo něco v ní je ti proti mysli, prosím, ozvi se, a já to vezmu do úvahy. Každopádně nic zlého jsem tím rozhodně nemyslela. Řekla bych skoro - naopak. :)

Re: -

Datum: 15.10.2012 | Vložil: belldandy

Jo a ještě malý detail. Tady ji najdeš: https://belldandy.webnode.cz/news/odstiny-sedi/. :)

:)

Datum: 07.10.2012 | Vložil: larkinh

Ahojky, chtěla bych tě povzbudit, abys nepřestala psát. I kdyby to mělo být jen třeba 10 minut týdně a my bychom si měli počkat na novou kapitolu rok, tak pořád by to stálo za to. Odstíny šedi se mi strašně líbí a byla by škoda, kdyby nebyly dokončené... Chápu, že se někdy do toho nechce - já překládám, a někdy taky mám potíže se do toho dát, i když zatím mě to pořád baví víc než když se mi nechce, takže u toho vydržím sedět i 5-6 hodin v kuse (ale to zase jen jednou za týden, ne denně!)

:-)

Datum: 25.09.2012 | Vložil: Kitti

Tak doufám, doufám že se přece jen brzo objeví pokračování. Prosím, prosím, byla by škoda, kdyby povídka zůstala nedopsaná.

Ještě nemáš chuť?

Datum: 13.08.2012 | Vložil: anonymka9

Ještě nemáš chut psát? Doufám že múza začne pracovat ... čekám, čekám ale dlouho čekat asi nebudu ... jdu to číst znova - a to jen kvůli tobě a tvé povídce že je tak skvělá!!!!

už???

Datum: 23.06.2012 | Vložil: Hanča

Tak jak to s tebou vypadá? Ještě máš zkouškové?

Re: už???

Datum: 28.06.2012 | Vložil: GrayLady

Ehm, ani ne... ale tak nějak není chuť:( ani psát ani sedět u počítače... a nechci se k tomu moc nutit, protože pak to stejně za nic nestojí... snad brzy;)

Re: Re: už???

Datum: 02.07.2012 | Vložil: Kitti

tak doufám, že chuť brzo přijde, chybí mi tvoje povídka.

Re: Re: už???

Datum: 04.07.2012 | Vložil: Hanča

fňuk:( já vím, že by se člověk neměl nutit, ale strašně bych si přála, aby tu už pokračování bylo:)

Re: Re: Re: už???

Datum: 09.07.2012 | Vložil: GrayLady

Já vím, že váš všechny, kteří čekáte, trápím... je mi to líto, myslím na vás i na svou povídku a určitě ji nenechám nedokončenou... jen musí přijít psací nálada...

Re: Re: Re: Re: už???

Datum: 10.07.2016 | Vložil: itimich

Psací nálada pořád nepřišla? Nerada čtu nenapsané příběhy, tak pořád nakukuji a čekám!!!!

Re: Re: už???

Datum: 14.07.2012 | Vložil: Petra

no, to už vydržím, na některé dobré povídky se vyplatí si počkat... ;-)

15. kapitola

Datum: 15.05.2012 | Vložil: Joka

Ahoj, chtěla bych se zeptat, jestli to už vypadá s časem líp a jestli tušíš, kdy by mohlo být pokračování. Díky :-)

Re: 15. kapitola

Datum: 20.05.2012 | Vložil: GrayLady

Ahoj, bohužel, zatím to s časem líp nevypadá, ale vím, kdy bude ;-) Bohužel tedy nejdřív až v polovině června, ale pak by to snad mělo jít zase rychleji a plodněji (tím myslím třeba i více kapitolek)...

Re: Re: 15. kapitola

Datum: 23.05.2012 | Vložil: Kitti

OK, díky moc za zprávu, držím palce ke zkouškám a budu se těšit na pokračování.

Pokračování

Datum: 02.05.2012 | Vložil: Kitti

ano, vím, že po té dlouhé pauze to je asi troufalost, ale stejně se zeptám, jak to prosím vypadá s kapitolou č. 15. Děkuji a dál tiše vyhlížím

Re: Pokračování

Datum: 04.05.2012 | Vložil: GrayLady

Žádná troufalost, jsem ráda, že vyhlížíš:) Čas mi ubíhá ani nevím jak. Nechce se mi věřit, že už je to zas měsíc od poslední kapitolky. Mám tolik práce, že mi nezbývá čas psát, ale brzy si určitě chvilku najdu, stýská se mi po tom ;-))

to asi fakt nemá cenu

Datum: 07.03.2012 | Vložil: Kitti

Jo, tak to taky balím, přestávám sem jako blbka lozit každej den, asi občas přece jen nakouknu, protože tvoje povídka byla skvělá, ale připadám si jak trapák. První co mne napadlo, když jsem viděla statistiku, jo, jak "dobře zabít" web. Jestli se ti něco stalo, mrzí mne to, včetně našeho frflání, jen trochu nechápu Gigi jako betu, ona sem přece taky chodila ne? To nemůže ani ona napsat běžte k šípku? No nic, tak jsem si ulevila. přeju ti hodně štěstí a snad se někdy dočkáme.

Re: to asi fakt nemá cenu

Datum: 31.03.2012 | Vložil: GrayLady

Velmi mě mrzí, že jsem si vysloužila ztrátu naděje i u tebe. Měla jsem dát alespoň včas vědět. Omluvu pro všechny, které mé chybějí reakce (a samozřejmě chybějící) kapitolky zklamali, najdete v "Tipy, poznámky a inspirace" v záložce "Ostatní".
Snad mi práce na nových kapitolkách tvou přízeň vrátí:)

Re: Re: to asi fakt nemá cenu

Datum: 01.04.2012 | Vložil: Kitti

Díky za vysvětlení, jak jsem napsala u článku, kdyby to na tebe zase přišlo, bude lepší, když napíšeš vzdávám to, než že nás tu necháš obcházet a spekulovat. Neprospívá to nikomu. Ale díky moc, že ses vrátila.

finito

Datum: 06.03.2012 | Vložil: makawi

Tak jo, vzdávám to. Od listopadu nic nového. čekala jsem, že bude něco na vánoce, jak si slíbila. Ale nic. Pak jsem zkoušela a zkoušela, jestli tady něco nepřibude a... nic. Kdybys aspoň napsala že už to nestíháš, končíš, apod. Ale na tohle fakt nemám nervy. Nevím co s tebou je a fakt ráda bych věděla, proč necháváš tuhle SKVĚLOU povídku nedokončenou.

Re: finito

Datum: 31.03.2012 | Vložil: GrayLady

Povídka nakonec nedokončená nezůstane a za můj nedostatek slušnosti (neschopnost podat informace) se omlouvám. Snad jednou znovu nalezneš trpělivost na čtení mé povídky ;)

halloooooooo?

Datum: 11.02.2012 | Vložil: Kitti

Jo, takže týdne sem "vleze" víc jak 400 lidí. Ano, je mi jasné, že to nejsou unikátní přístupy, že se tu opakují zoufalé pokusy nás závisláků, zjistit, jestli náhodou něco nepřibylo. Ale nedá mi to, je nás tu dost, netušíte někdo, co je s autorkou? Co GIGI beta? ta nic netuší, prosím, ozvěte se. Děkuju

Konec?

Datum: 07.02.2012 | Vložil: anonymka9

Dívám se sem každý den mám tuhle záložku v obnovit předchozí relaci a nevím jeslti to bokotuješ, končíš nebo dáváš si pauzu, nestíháš atd. Prostě úžasná povídka tak bys ji neměla v tuhle chvíli opouštět.....

Re: Konec?

Datum: 31.03.2012 | Vložil: GrayLady

Skoro konec, ale na konec ne;-) Omlouvám se, že jsem nedala vědět a děkuji za vyjádření podpory.

naděje?

Datum: 05.02.2012 | Vložil: Coco Chanel

Tak sice sem chodím kontrolovat každý den, ale pomalu ztrácím naději, jestli to má nějaký smysl. Škoda, že nemáš chvilku nám jen dát vědět zda máme čekat ještě dlouho, méně dlouho, nebo ať raději už nečekáme?

Re: naděje?

Datum: 31.03.2012 | Vložil: GrayLady

Omlouvám se, chvilka by se pak i našla, ale nebylo spíš odhodlání či odvaha? Doufám, žes ještě čekat vydržela a někdy sem znovu zavítáš.

Pauza? Bojkot?

Datum: 04.02.2012 | Vložil: Kitti

Jo, tak to vzdávám, doufám, že až se tu zázrakem objeví nějaká kapitola, najdu to na Daily Slash. Protože tohle nějak asi nemá cenu, že jo? Je mi to líto. Tak jen doufám, že jsi v pořádku, že se nic nestalo a jen prostě nemáš chuť psát.

???

Datum: 24.01.2012 | Vložil: marci

...já vím, že se v úvodu skví upozornění, že přestávky mezi kapitolami budou dlouhé, ale až tak??
No nic - tak jenom že sem stále chodím a těším se :-)

Re: ???

Datum: 31.03.2012 | Vložil: GrayLady

Děkuji, omlouvám se a doufám, že nové kapitolky si tě zase získají.

Jsi tam?

Datum: 18.01.2012 | Vložil: makawi

Už je to dlouho... kde jsi GrayLady??? Žiješ ještě?

Re: Jsi tam?

Datum: 31.03.2012 | Vložil: GrayLady

Žiji a cítím se velmi provinile, že jsem své stránky tak dlouho ignorovala. Snad to ještě napravím;)

Halo?

Datum: 14.01.2012 | Vložil: Kitti

Gray Lady, jsi OK? Odmlčela ses na dost dlouhou dobu, vše v pořádku? Prosím, napiš pár řádek, klidně, že nestíháš. Díky

Novoroční fňuk

Datum: 01.01.2012 | Vložil: Kitti

a pořád nic? Ani řádeček? Máme nějakou naději...? prosím, na pokračování se těším...

Záznamy: 1 - 50 ze 67
1 | 2 >>

Přidat nový příspěvek