super

Datum: 06.11.2011 | Vložil: Kitti

Jsem nadšená, moc se mi líbila kapitola ze Severusova pohledu... i to, jak reagoval na to, že byl odsunut z užšího vedení.... taktizování, že spí s budoucí hlavou řádu a že má tudíž pozici jistou:-))) Potrestání dvou "skoro vrahů" za to bych Albuse taky nechala levitovat nad zemí svázané, ať ví jaké to je. Chudák Snape, nemá to snadný. Jsem překvapená, jak se lidé často míjí v myšlenkach. Seva ani nenapadlo, že Harry do té koupelny vlezl omylem, že netušil, že tam někdo je, ale vedlo to ke společnému odreagování, oba to potřebovali. Upřímně říkám, že jsem zděšená z toho, že Albus hodlá předhodit Severuse Voldymu no chřtánu, že tak riskuje jeho život, jak tvrdě si jde za svým, jsem moc zvědavá na Harryho reakci. Albusovi přece musí být jasné, že návrat může Seva stát život a minimálně mnoho Cruciatů..... ach jo a pro jistotu obětujeme i pár lidí z Řádu. Holka ty nám dáváš, ale moc se mi líbí jak píšeš, netrpělivě vyhlížím pokračování:-))) PS. minulá hláška: "Spím se Snajpem a jsem na to hrdej" je geniální

Přidat nový příspěvek