Obsah třetí části série

25.06.2011 20:58
 
Obsah povídky "Odstíny šedi": V kouzelnickém světě zuří válka a jen studenti Bradavic jsou před ní relativně v bezpečí. Avšak rivalita mezi jednotlivými kolejemi nebezpečně stoupá a pouhé školní pošťuchování se z ní rychle vytrácí. Uprostřed všech těchto problémů a bitev se Harry a Severus nenápadně snaží vyřešit svůj stále komplikovanější vztah. Držme jim palce!
 
TENTO PŘÍBĚH JE (BUDE) NEVHODNÝ PRO OSOBY MLADŠÍ 15 LET!!!
 
 
Varování:
 
Děj povídky "Odstíny šedi" se odehrává během války, a tak bude obsahovat témata jako je mučení, znásilnění, vydírání a smrt. Dále se v něm také objeví témata jako šikana, domácí násíli (násilí na partnerovi), syndrom CAN, alkoholismus a post-traumatický šok, a pak také takové "maličkosti" jako hrubá/sprostá slova, homosexuální a heterosexuální pohlavní styk a různá sexuální aktivita.
 
Z většiny tohoto varování samozřejmě vyplývá, že byste raději neměli očekávat jen veselý děj. Před každou "nepříjemnou" kapitolou bude uvedeno konkrétní upozornění.
 
Pokud jste mladší 15 let anebo je Vám některé ze zmíněných témat nepříjemné, nečtěte tento příběh!!!

 
  
Autorské poznámky:
 
Tento příběh navazuje na povídky "Dlouhá cesta" a "Koridory", které jsou něčím jako "předpříběhy" či dlouhými "prology" právě k povídce "Odstíny šedi". Pokud jste je tedy nečetli a chcete chápat všechny souvislosti v následujícím ději, přečtěte si je.
Uvědomuji si, že název této povídky není právě originální, ale jsem přesvědčená, že ji velice dobře vystihuje. :-) Měla by být ze všech nejdelší. Zatím plánuji přibližně 40 kapitol (tentokráte snad takové, které budou více "plnohodnotné" než ty kousky v předchozích částech)
Ale kdo ví? Tak daleko do budoucnosti opravdu nevidím ;-)
 
 
Znovu upozorňuji, že přestože mám přesnou představu o ději, intervaly mezi přidáváním jednotlivých kapitol budou často dlouhé! Jestliže tedy neradi čekáte na nové kapitoly, počkejte si, až příběh dokončím. Možná se to i povede. :-)
 
 
Pokud jsem vás ještě neodradila, tak hurá do čtení! Těším se na komentáře!