Poslední aktualizace:

Můžete se těšit na:

  •   17. Kapitola - Pod maskou (ehm, řekla bych, že snad brzy, ale tak... mou spisovatelskou spolehlivost už asi trochu znáte)

 

 

Velké díky za podporu a/nebo motivaci pro:

Kitti

anonymka9

larkinh

Hanča

Ynne

Lexie

weras

Correta

a především belldandy, protože to byla její recenze, která mě přiměla (zatím alespoň) k dokončení a publikování 15. Kapitoly.

 

Příběhy vymýšlím především pro sebe, ale díky vám mám obrovskou radost z toho, když se mi podaří sepsat je na "papír". Nemůžu slíbit, že zase ze světa fanfiction nezmizím (prostě se někdy chci od fanfiction úplně a dočista odříznout), ale dokud budu v realitě mezi živými, určitě bude tato povídka velmi pomalu ale jistě dokončována.

 

 

Nacházíte se na stránkách série povídek "Odstíny šedi"

 

Jedná se o fanfiction, tedy děj založený na příběhu jiného (oficiální) autora, a já jsem si k tomuto účelu půjčila postavy J.K. Rowlingové. Další podstatnou informací pro nové návštěvníky je, že nejvíce využívám postav Harryho Pottera a Severuse Snapea, ze kterých se postupem času snažím vytvořit milostný pár. Jedná se tedy o tzv. slash :-) A pokud to někomu ještě stále nedošlo, jedním z hlavních motivů této povídky skutečně je a bude homosexuální vztah dvou mužů ;-)

 

Dále prosím čtenáře, aby věnovali pozornost tomuto upozornění:

                Intervaly mezi jednotlivými kapitolami budou dlouhé! Pokud se mi bude hodně dařit, můžete očekávat kapitolku max. jednou za 14 dní. S tím, že měsíc (a zřejmě i rok) nebude až taková výjimka, jak byste asi rádi. Častější aktualizace je podle všeho nad mé síly a časové možnosti ;-)

 

 Doufám, že se vám tu bude líbit a strávíte na mých stránkách příjemné chvíle;-)

 

GrayLady;-)