Re: Ehm...

Datum: 20.10.2011 | Vložil: GrayLady

ehm, no, musím říct, že mě tedy rozhodně víc "nakopává" pozitivní kritika :-D
Už několik kapitol se ti zdá, že povídka upadá? :-(
Od koridorů jich zatím bylo jen dvanáct... takže tě nijak zvlášť nezaujala šikana ve škole, Severusův "promyšlený" návrh, Harryho myšlenky nad ním, neznámý "vtipálek", Harryho postupné přebírání zodpovědnosti za válku, změna Severusova pohledu na Harryho, Harryho vztah s přáteli, sex jako pouhé odreagování od napětí,...? Od kdy přesně tě děj zklamal?
Jinak děj této povídky mám zhruba vymyšlený už od chvíle, co jsem napsala Dlouhou cestu. A od začátku jsem chtěla vytvořit pár Draco/Ginny, takže to tedy není tím, že by mi teď docházeli nápady;-)
Osobně nevidím nic originálního ani na páru Ron/Hermiona či Harry/Severus, stejně tak ani na tom, že je Brumbál manipulátor nebo na "záhadném" učiteli Obrany... a nechci se nutit do párů, které se mi nelíbí, jen proto, aby byli originální. Myslím, že originální nemusí být "základní informace" ale děj.
Trochu mě zaskočilo, že sis špatně vysvětlila, oč Ginny Harryho žádá a znovu jsem to četla. Musím říct, že jsem to špatně a nejasně napsala. Ginny ho nežádá, aby všude říkal, že s ní chodí, ale aby říkal, že je s ní, takže oba budou mít odpověď na otázku přátel: "kde jsi byl/a?" Pouze dopředu předpokládá, že když budou neustále jakoby spolu, časem si to někdo spojí jinak (i přes Harryho orientaci).
A myslím, že Brumbálovi se nepodařilo vyvolat lítost ani u Harryho (pokud vím, co jsem psala, Harrymu rychle došlo, kam tím vším ředitel míří).
Takže asi tak:) nedokázala jsem podrobně nereagovat;-)
A ještě jen otázka k malé části, která v tvém komentáři vypadala pochvalná :)... co znamená kvalitní snarry?
Děkuji za podrobný komentář:-) i když musím přiznat, že náladu mi zrovna nezvedl ;-)

Přidat nový příspěvek